Datum: 07.08.2017

Vložil: emko

Titulek: *

Čauky,

hulili jsme trávu asi půl roku, pak nastal zlom, když jsem si odpolko vzala brufen na bolesti hlavy a večer jsme hulili opravdu velkýho špeka-nejdřív to bylo v pohodě, ale pak jsem měla jakousi křeč to celého těla, kdy jsem nemohla chvilku dýchat, to odeznělo, ale začaly se mi klepat nohy a vyzvracela jsem snad všechno, co se dalo. Nedalo se usnout, prže se mi všechno točilo a bála jsem se, že ta hnusná křeč přijde znovu. Taky jsem měla pocit, jako by mi někdo mačkal žaludek a břicho a pak vlastně přišlo to zvracení.
Od té doby nekouříme, nehulíme (partner nevěděl, co se mnou a celkem nás to vyděsilo). Teď mám takové stavy deprese, šílený vztek, vznětlivost, smutek a pocit, že nic nemá smysl. Jinak jíme normálně a těším se, až se toho tělo zbaví. Chuť na trávu po tom zážitku nemám vůbec.
Moje otázka je, jestli to má na svědomí ten brufen nebo už to tělo nechtělo? Hulili jsme každý večer ve dvou, asi za 20 minut celý joint. Mohl to být epileptický záchvat? Hádám, že to mohlo trvat tak minutu a stalo se mi to při sledování televize a pak už jsem se na ni nemohla podívat.

Moc díky za odpověď-názor, jsem zvědavá na info
emko

Přidat nový příspěvek